Piotrków Trybunalski SEKTOR I

Piotrków Trybunalski SEKTOR I

TRASA 1
ULICE: Baśniowa, Bursztynowa, Chabrowa, Cytrynowa , Daleka, Daliowa, Dobra, Grzybowa, Hoża, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jeziorna (od ul. Rusałki do ul. Wierzeje), Kleszcz, Korzenna, Krańcowa, Krokusów, Liliowa, Łowiecka, Macierzanki, Miodowa, Narcyzów, Palmowa, Paproci, Piwna, Pomarańczowa, Poranna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszczela, Roślinna, Rumiankowa, Świeża, Wierzeje, Wrzosowa, Zawilców, Żeglarska, Żywiczna, Żołędziowa

TRASA 2
ULICE: Borsucza, Bosmańska, Bracka, Czarnoleska, Gołębia, Jeziorna (od ul. Rusałki do ul. Wierzejskiej), Kajakowa, Kapitańska, Koralowa, Leśna, Leśników, Łąkowa, Marynarska, Moszczenicka, Myśliwska, Niedźwiedzia, Podleśna, Przednia, Rataja, Regatowa, Rusałki, Sarnia, Sasanek, Skrajna, Stokrotek, Strzelnicza, Świtezianki, Tymiankowa, Wierzejska, Witosa, Włodarska, Wolborska, Zakole, Zawiła, Życzliwa


TRASA 3
ULICE: Asnyka, Barwna, Broniewskiego, Bugajska, Działkowa, Garbarska, Garncarska, Geodezyjna, Gajowa, Gryczana, Handlowa, Jerozolimska(od ul. Wojska Polskiego w str. Cmentarza), Kacza, Kłosowa, Krasickiego, Kręta, Krzywa, Leonarda, Leszczynowa, Litewska, Logistyczna, Mała, Michałowska, Oddzielna, Pawlikowskiego, Piaskowa, Plac Litewski, Podbratek, Poleśna, Prosta, Rakowska, Rodzinna, Rzemieślnicza, Scaleniowa, Skargi, Skłodowskiej – Curie, Spacerowa, Spedycyjna, Szara, Szafirowa, Ściegiennego, Szmidta, Tomaszowska, Wiejska, Wschodnia, Wyzwolenia, Zacisze, Zimna

TRASA 4
ULICE: Biała, Boczna, Budki, Cmentarna, Grażyny, Inżynierska, Irysowa, Kwiatowa, Lelewela, Ludowa, Mickiewicza, Modra, Partyzantów, Radosna, Rajska, Rolnicza, Siewna, Skalna, Słoneczna, Sportowa, Stylowa, Torowa, Urocza, Wilcza, Zamknięta

TRASA 5
ULICE: Bawełniana, Bazaltowa, Bednarska, Bukowa, Ceramiczna, Dolna, Dzieci Polskich, Dziewiarska, Fajansowa, Filtrowa, Gipsowa, Jesionowa, Kaletnicza, Korczaka, Mechaniczna, Miedziana, Młynki, Murarska, Niciana, Odlewnicza, Orzechowa, Przędzalniana, Robotnicza, Różana, Rzeźnicza, Stolarska, Sulejowska, Ślusarska, Tkacka, Wapienna, Witowska, Włókiennicza, Wodna, Wypoczynkowa, Żurawia


TRASA 6
ULICE: Anny, Eryka, Cicha, Grabska, Krótka, Kujawska, Lisia, Łużycka, Małopolska, Mazowiecka, Nowakowskiego, Podhalańska, Podole, Przedborska, Przedmiejska, Śląska, Świerczowska, Świerczów, Wiślana (od nr 11 wzwyż), Zalesicka, Zamiejska


TRASA 7
ULICE: Al. 3-go Maja, Bajeczna, Batorego, Botaniczna, Chrobrego, Ciepła, Czarna, Czynszowa, Dąbrowskiego, Długa, Fabryczna, Farna, Gospodarcza, Grodzka, Grota Roweckiego, Gwarków, Jagiellońska, Jastrzębia, Jerozolimska (od ul. Wojska Polskiego w stronę ronda Sulejowskiego), Kolejowa, Konarskiego, Krakowskie Przedmieście, Kazimierza Wielkiego, Kopernika, Kredytowa, Krucza, Lotnicza, Łanowa, Łazienna – Mokra, Mieszka I, Miła, Morgowa, Moryca, Narutowicza (do wiaduktu), Obywatelska, Pasaż Rudowskiego, Parafialna, Parkowa, Pawia, Pereca, Piastowska, Pijarska, Plac Czarneckiego, Plac Kościuszki, Plac Niepodległości, Plac Zamkowy, Południowa, POW, Próchnika, Przemysłowa, Reymonta, Roosevelta, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Sienkiewicza, Sieradzka, Słowackiego (do przejazdu kolejowego), Sosnowa, Sporna, Srebrna, Starowarszawska, Stodolniana, Stronczyńskiego (do Kopernika), Strusia, Studzienna, Szpakowa, Śrutowy Dołek, Szewska, Targowa, Tartaczna, Toruńska, Towarowa , Wesoła, Wiosenna, Wiślana (od nr 1 do nr 10), Wiśniowa, Wojska Polskiego (do wiaduktu), Wspólna, Zachodnia, Zamkowa, Zamurowa, Zielona, Śródmiejska, Ujazd, Żeromskiego, Żwirki



TRASA 1  POSESJE WIELORODZINNE

ULICE: Al. 3 Maja, Batorego, Chrobrego, Ciepła Dąbrowskiego, Fabryczna, Farna, Garncarska, Gospodarcza, Grodzka, Grota Roweckiego, Gwarków, Jagiellońska, Jerozolimska (od W. Polskiego do ronda Sulejowskiego), Konarskiego, Krakowskie Przedmieście, Łazienna-Mokra, Mieszka I, Narutowicza, Pasaż Rudowskiego, Pereca, Piastowska, Pl. Czarneckiego, Pl. Kościuszki, Pl. Niepodległości, Pl. Zamkowy, POW, Próchnika, Przemysłowa, Reymonta, Roosevelta, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Sienkiewicza, Sieradzka, Słowackiego, Sosnowa, Starowarszawska, Strączyńskiego, Szewska, Targowa, Towarowa, Wielkiego Kazimierza, Wspólna, Zamkowa, Zamurowa, Żeromskiego, Żwirki.

TRASA 2 POSESJE WIELORODZINNE
ULICE: Broniewskiego, Bugajska, Cmentarna, Dobra, Działkowa, Garbarska, Geodezyjna, Jerozolimska (od. W. Polskiego w stronę cmentarza, powyżej nr 30), Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Lelewela, Leonarda, Leśników, Litewska, Michałowska, Mickiewicza, Nowy Świat (nowe osiedle przy ul. Broniewskiego), Oddzielna, Partyzantów, Pawlikowskiego, Pl. Litewski, Przedborska, Robotnicza, Rolnicza, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Skargi Piotra, Stylowa, Sulejowska, Szmidta, Ściegiennego, Świerczowska, Toruńska, Wiejska, Wierzeje, Wierzejska, Witosa, Wodna, Wojska Polskiego, Wolborska Wrzosowa, Wyzwolenia, Żeglarska, Żurawia

powrót
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =