Logo

Festyn osiedlowy

EkoFESTYN plenerowy dla dzieci i rdziców. ...

Z.U.K. HAK realizuje zadanie

Zakup i montaż linii do przesiewania odpadów komunalnych zmieszanych dla Z.U.K. HAK Sta...
Zobacz galeriďż˝

Zakład Usług Komunalnych
„HAK” Stanisław Burczyński
97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Próchnika 25


NIP: 771-106-45-87
REGON: 591778799


tel/fax : +48 44 649-34-84
tel.: +48 44 649-96-84


e-mail: hak@hak.net.pl
www.hak.net.pl

 



Zlecenia

Harmonogramy odbiorów

 

Aleksandrów

TRASA 1 -Aleksandrów, Borowiec, Ciechomin, Dębowa Góra,  Dębowa Góra Kolonia, Kalinków, Kamocka Wola, Rożenek

TRASA 2 - Dąbrowa Nad Czarną, Jaksonek, Kotuszów, Niewierszyn,Ostrów, Tarska, Włodzimierzów

TRASA 3 - Brzezie, Wacławów, Skotniki, Reczków Nowy, Wólka Skotnicka, Stara, Stara Kolonia, Dąbrówka, Szarbsko

TRASA 4 - Janikowice, Kawęczyn, Sieczka, Justynów, Marianów, Siucice, Siucice Kolonia, Wolica, Posesje Trudno Dostępne Na Terenie Gm. Aleksandrów

 

Grabica

TRASA 1 - Rusociny, Lutosławice Rządowe, Lubonia, Dziwle, Lutosławice Szlacheckie, Majdany, Maleniec, Żeronie, Kociołki, Bleszyn, Gutów Mały, Gutów Duży, Niwy Jutroszewskie

TRASA 2 - Szydłów, Majków Folwark, Kamocinek, Majków Średni, Ostrów, Twardosławice, Lubanów, Wola Kamocka, Papieże, Kamocin nr od 115 do 119

TRASA 3 - Doły Brzeskie, Wola Bykowska, Brzoza, Kafar, Majków Mały, Kamocin (wyłączając nr od 115 do 119), Szydłów Kolonia, Żychlin, Władysławów, Olendry, Polesie, Bąkowiec

TRASA 4 - Dziewuliny, Boryszów, Grabica, Kobyłki, Krzepczów Stary I Nowy, Zaborów, Żądło, Cisowa

  

Koluszki

TRASA 1 - Koluszki ulice: Sosnowa , Armii Krajowej , Brzozowa, Buczka, Przejazd, Łódzka, Zwycięstwa, Gwardii Ludowej, Powstańców Wielkopolskich, Krasickiego, Zubrzyckiego, Hubala, Aleja ZHP, Hanki Sawickiej, Baczyńskiego, Towarowa, Plac Obrońców Warszawy, Aleja Komuny Paryskiej

TRASA 2 - Koluszki ulice: Rolnicza, Akacjowa, Wierzbowa, Zachodnia , Lipowa, Kasztanowa, Świerkowa, Orzechowa, Jodłowa, Klonowa, Topolowa, Jaśminowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Spacerowa Żakowice ulice: Cicha, Wspólna, Koluszkowska, Magnoliowa, Wiśniowa, Łączna, Wierzbowa, Ogrodnicza, Norwida, Wczasowa, Sosnowa, Poprzeczna, Willowa, Zakątna , Spacerowa, Lipowa, Kwiatowa, Wycieczkowa, Sasanek, Brzozowa, Zielona, Piotrkowska, Dworcowa, Dojazdowa, Krótka, Szkolna, Dębowa, Graniczna, Różana, Sporna, Bursztynowa, Kolejowa, Topolowa

TRASA 3 - Felicjanów, Lisowice, Erazmów, Turobowice, Jeziorko, Zygmuntów, Katarzynów, Stamirowice Kazimierzów, Leosin , Świny, Wierzchy, Długie, Stefanów

TRASA 4 - Różyca ulice: Pałacowa, Piaskowa, Zagajnikowa, Północna, Sportowa, Piotrkowska, Jarosława Iwaszkiewicza, Parkowa, Sporna, Spokojna, Zawiła, Letniskowa, Wrzosowa, Główna, Kolejowa, Słoneczna, Towarowa, Krańcowa, Południowa, Familijna, Piaskowa, Porzeczkowa, Klubowa, Przylesie, Makowa Kaletnik ulice: Główna, Wczasowa, Klonowa, Leśna, Smugowa, Piotrkowska, Ogrodowa, Sosnowa, Lipowa, Brzozowa, Jodłowa, Partyzantów, Letniskowa, Kościelna, Cmentarna, Szklarniowa, Nowa, Akacjowa, Świerkowa, Dębowa, Grabowa, Krótka, Przanowice, Żakowice ulice: Krzywa, Zagajnikowa

TRASA 5 - Koluszki ulice: Czarneckiego, Miodowa, Okrzei, Wyspiańskiego, Asnyka, Tuwima, Gałczyńskiego, Prusa, Krańcowa, Lotnicza, Łąkowa, Nasienna, Dąbrowskiego, Kasprowicza, Zielona, Polna, Traugutta, Kopernika, Żwirki, Harcerska, Staszica, Teatralna, Wigury, Broniewskiego, Sportowa, Mickiewicza, Żeromskiego, Pomorska, Śląska, Hallera, 3 Maja, Paderewskiego, Wiadukt, Ogrodowa, Słowackiego, Wincentego Pola, Wileńska, Strzemińskiego. Żakowice ulice: Rolnicza, Liliowa, Słowackiego, Różyca ulica: Wąska

TRASA 6 - Gałkówek-Parcela, Borowa ulice: Skrajna, Krańcowa, Różyca ulica Przestrzenna, Gałków Duży ulice: Główna, Dzieci Polskich, Przestrzenna, Skrajna, Dworcowa, Słoneczna, Ludowa, Czatolińska, Orzechowa, Południowa, Dojazdowa, Wiosenna, Letnia, Przyrodnicza, Armii Ludowej, Jesienna, Kościelna, Zimowa, Gałków Mały ulice: Brzezińska, Kolejowa, Żeromskiego, Stanisława Okrzei, Towarowa, Mickiewicza, Graniczna, Zielona, Krańcowa, Świętej Anny, Miła, Stawowa, Klonowa Będzelin ulica Modrzewiowa 8, 12

TRASA 7 - Gałków Mały Ulice: Łódzka, Wojska Polskiego, Północna, Nowa, Mała, Radwańska, Sportowa, Grzybowa, Kwiatowa, Wschodnia, Krótka, Borowiecka, Łąkowa, Wierzbowa, Pusta, Sporna, 19 Stycznia, Długa, Słowackiego, Brzozowa, Zacisze, Wspólna, Dębowa, Lipowa, Andrzeja, Letniskowa, 1 Maja, Zgodna, Zagajnikowa, Partyzantów, 22 Lipca, Kopernika, Polna, Smugowa, Napoleońska, Wąska, Generała Karola Świerczewskiego, Spacerowa, Niecała, Ogrodowa, Krawiecka, Cicha, Leśna, Piękna, Marysieńki, Krzywa, Świętego Mikołaja, Parkowa, Boczna, Kasztanowa

TRASA 8 - Koluszki Ulice: Brzezińska, Zagajnikowa, Natolińska, Sienkiewicza, Wieniawskiego, Próchnika, Chopina, Brzechwy, Kochanowskiego, Jagiellońska, 8 Marca, Naftowa

TRASA 9 - Koluszki Ulice: Kościuszki, Bema, Krótka, Warszawska, Kolejowa, Zawiła, Poprzeczna, Miła, Piękna, Budowlanych, Odlewnicza, Żelazna, Złota, Miedziana, Żeliwna, Stalowa, Srebrna

TRASA 10 - Koluszki ulice:11 Listopada, Kilińskiego, Reja, Głowackiego, Konopnickiej, Ściegiennego, Gen. Sikorskiego, Krzywa, Wołyńska, Targowa, Strażacka, Marszałka Piłsudskiego, Cmentarna, Generała Maczka, Rynek, Krzemieniecka, Ludowa, Wiejska, Graniczna, Partyzantów, Witosa, Batalionów Chłopskich, Rataja, Reymonta, Świętego Stanisława Kostki, Słoneczna, Leśna, Wojska Polskiego, Westerplatte, Kraszewskiego, Piastowska, Wyzwolenia; Słotwiny ulica Graniczna

TRASA 11 - Słotwiny Ulice: Tomaszowska, Długa, Wąska, Działkowa, Nowy Redzeń, Stary Redzeń, Regny ulice: Główna, Leśna, Polna, Osiedle Wojskowe

TRASA 12 - Borowa Nr I Ulice: Długa, Główna, Zosi, Borowiecka, Chrustowska, Leśna, Spacerowa, Polna, Ogrodowa, Zielonogórska, Wczasowa, Nowa, Lipowa, Letniskowa, Sosnowa, Brzozowa, Piaskowa, Akacjowa, Świerkowa, Tadeusza, Bartosza Głowackiego, Słoneczna, Krótka, Szeroka, Łąkowa, Środkowa, Dojazdowa, Boczna, Wąska, Równa, Wodna, Zawiła, Krzywa, Prosta, Poprzeczna, Truskawkowa, Malinowa, Brzoskwiniowa, Orzechowa, Kwiatowa, Poziomkowa, Winogronowa, Cytrynowa, Pomarańczowa, Irysowa, Tulipanowa, Goździkowa, Liliowa, Słoneczna, Szkolna; Zielona Góra Ulice: Wesoła, Malinowa Porzeczkowa, Truskawkowa, Kajakowa, Agrestowa, Poziomkowa, Malownicza, Leśna, Kołodziejska, Brzoskwiniowa, Główna, Bukowa, Okrężna, Wiśniowa, Liliowa, Wiesława, Nr Bez Ulic, Jagodowa; Będzelin Ulice: Leśna, Szkolna, Główna, Koluszkowska, Grzybowa, Strażacka, Polna, Zagajnikowa, Sportowa, Jeziorna, Gajowa, Modrzewiowa (bez nr 8 i 12) 


Piotrków Trybunalski

TRASA 1 - ulice: Baśniowa , Bursztynowa, Chabrowa, Cytrynowa, Daleka, Daliowa, Dobra, Grzybowa, Hoża, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Jeziorna (od ul. Rusałki do ul. Wierzeje), Kleszcz, Korzenna, Krańcowa, Krokusów, Liliowa, Łowiecka, Macierzanki, Miodowa, Narcyzów, Palmowa, Paproci, Piwna, Pomarańczowa, Poranna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Pszczela, Roślinna, Rumiankowa, Świeża, Wierzeje, Wrzosowa, Zawilców, Żeglarska, Żywiczna, Żołędziowa

TRASA 2 - ulice: Borsucza, Bosmańska, Bracka, Czarnoleska, Gołębia, Jeziorna (od ul. Rusałki do ul. Wierzejskiej), Kajakowa, Kapitańska, Koralowa, Leśna, Leśników, , Łąkowa, Marynarska, Moszczenicka, Myśliwska, Niedźwiedzia, Podleśna, Przednia, Rataja, Regatowa, Rusałki, Sarnia, Sasanek, Skrajna, Stokrotek, Strzelnicza, Świtezianki, Tymiankowa, Wierzejska, Witosa, Włodarska, Wolborska, Zakole, Zawiła, Życzliwa

TRASA 3 - ulice: Asnyka, Barwna, Broniewskiego, Bugajska, Działkowa, Garbarska, Garncarska, Geodezyjna, Gajowa, Gryczana, Handlowa, Jerozolimska(od ul. Wojska Polskiego w str. Cmentarza), Kacza, Kłosowa, Krasickiego, Kręta, Krzywa, Leonarda, Leszczynowa, Litewska, Logistyczna, Mała, Michałowska, Oddzielna, Pawlikowskiego, Piaskowa, Plac Litewski, Podbratek, Poleśna, Prosta, Rakowska, Rodzinna, Rzemieślnicza, Scaleniowa, Skargi, Skłodowskiej - Curie, Spacerowa, Spedycyjna, Szara, Ściegiennego, Szmidta, Tomaszowska, Wiejska, Wschodnia, Wyzwolenia, Zimna

TRASA 4 - ulice: Biała, Boczna, Budki, Cmentarna, Grażyny, Inżynierska, Irysowa, Kwiatowa, Lelewela, Ludowa, Mickiewicza, Modra, Partyzantów, Radosna, Rajska, Rolnicza, Siewna, Skalna, Słoneczna, Sportowa, Stylowa, Torowa, Wilcza, Zamknięta

TRASA 5 - ulice: Bawełniana, Bazaltowa, Bednarska, Bukowa, Ceramiczna, Dolna, Dzieci Polskich, Dziewiarska, Fajansowa, Filtrowa, Gipsowa, Jesionowa, Kaletnicza, Korczaka, Mechaniczna, Miedziana, Młynki, Murarska, Niciana, Odlewnicza, Orzechowa, Przędzalniana, Robotnicza, Różana, Rzeźnicza, Stolarska, Sulejowska, Ślusarska, Tkacka, Wapienna, Witowska, Włókiennicza, Wodna, Wypoczynkowa, Żurawia

TRASA 6 - ulice: Anny, Eryka, Cicha, Grabska, Krótka, Kujawska, Lisia, Łużycka, Małopolska, Mazowiecka, Nowakowskiego, Podhalańska, Podole, Przedborska, Przedmiejska, Śląska, Świerczowska, Świerczów, Wiślana (od nr 11 wzwyż), Zalesicka, Zamiejska

TRASA 7 - ulice: Al. 3-go Maja, Bajeczna, Batorego, Botaniczna, Chrobrego, Ciepła, Czarna, Czynszowa, Dąbrowskiego, Długa, Fabryczna, Farna, Gospodarcza, Grodzka, Grota Roweckiego, Gwarków, Jagiellońska, Jastrzębia, Jerozolimska (od ul. Wojska Polskiego w stronę ronda Sulejowskiego), Kolejowa, Konarskiego, Krakowskie Przedmieście, Kazimierza Wielkiego, Kopernika, Kredytowa, Krucza, Lotnicza, Łanowa, Łazienna - Mokra, Mieszka I, Miła, Morgowa, Moryca, Narutowicza (do wiaduktu), Obywatelska, Pasaż Rudowskiego, Parafialna, Parkowa, Pawia, Pereca, Piastowska, Pijarska, Plac Czarneckiego, Plac Kościuszki, Plac Niepodległości, Plac Zamkowy, Południowa, POW, Próchnika, Przemysłowa, Reymonta, Roosevelta, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Sienkiewicza, Sieradzka, Słowackiego (do przejazdu kolejowego), Sosnowa, Sporna, Srebrna, Starowarszawska, Stodolniana, Stronczyńskiego (do Kopernika), Strusia, Studzienna, Szpakowa, Śrutowy Dołek, Szewska, Targowa, Tartaczna, Toruńska, Towarowa , Wesoła, Wiosenna, Wiślana (od nr 1 do nr 10), Wiśniowa, Wojska Polskiego (do wiaduktu), Wspólna, Zachodnia, Zamkowa, Zamurowa, Zielona, Śródmiejska, Żeromskiego, Żwirki

TRASA 1  POSESJE WIELORODZINNE - ulice: Al. 3 Maja, Batorego, Chrobrego, Dąbrowskiego, Fabryczna, Farna, Garncarska, Gospodarcza, Grodzka, Grota Roweckiego, Gwarków, Jagielońska, Jerozolimska (od W.Polskiego do ronda Sulejowskiego), Konarskiego, Krakowskie Przedmieście, Łazienna-Mokra, Mieszka I, Narutowicza, Pasaż Rudowskiego, Pereca, Piastowska, Pl. Czarneckiego, Pl. Kościuszki, Pl. Niepodległości, Pl. Zamkowy, POW, Próchnika, Przemysłowa, Roosevelta, Rwańska, Rycerska, Rynek Trybunalski, Sienkiewicza, Sieradzka, Słowackiego, Sosnowa, Starowarszawska, Szewska, Targowa, Towarowa, Wielkiego Kazimierza, Wspólna, Zamkowa, Zamurowa, Żeromskiego, Żwirki

TRASA 2 POSESJE WIELORODZINNE - ulice: Broniewskiego, Bugajska, Cmentarna, Dobra, Działkowa, Garbarska, Geodezyjna, Jerozolimska (od. W. Polskiego w stronę cmentarza), Krasickiego, Krzywa, Kwiatowa, Lelewela, Leonarda, Leśników, Litewska, Michałowska, Mickiewicza, Oddzielna, Partyzantów, Pawlikowskiego, Pl. Litewski, Przedborska, Robotnicza, Rolnicza, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Skargi Piotra, Stylowa, Sulejowska, Szmidta, Ściegiennego, świerczowska, Wiejska, Wierzeje, Witosa, Wodna, Wojska Polskiego, Wolborska Wrzosowa, Wyzwolenia, Żurawia

Wielgomłyny

TRASA 1 - Anielin, Błonie, Bogusławów, Borowiec, Dębowiec, Grabowie, Krzętów, Kubiki, Rogi, Rudka, Wielgomłyny, Wola Życińska

TRASA 2 -Borecznica, Wólka Włościańska, Zagórze, Zawodzie, Wólka Bankowa, Niwa Zagórska, Niwa Goszczowska, Goszczowa, Sroków, Zalesie, Trzebce, Sokola Góra, Pratkowice, Perzyny, Kryszyna

TRASA 3 - Maksymów, Myśliwczów, Kolonia Myśliwczów, Niedośpielin, Karczów, Popielarnia, Odrowąż, Wola Kuźniewska, Zacisze